MZD Savunma

MZD Savunma, Kurucusunun Türk Savunma Sanayi’nin Lideri pozisyonundaki kuruluşlarda 20 yılı aşkın tecrübesi ile Savunma Sanayi ve Özel Sektörün ihtiyacı olan kablo donanımlarının tasarımlarını ve üretimlerini yapmak, elektromekanik montaj ihtiyaçlarına cevap vermek amacıyla 2014 yılında İvedik Organize Sanayi bölgesinde kurulmuştur.

Misyonumuz

Savunma sanayi, araç ve elektronik üreticilerine; kablaj ve elektronik donanım sağlayan; yenilikçi, standartları belirleyen, uzman personeli, teknik altyapısı ile sürekli gelişen kalite yönetim sistemi çerçevesinde; çağın gereksinimlerine uygun, kaliteli üretim/tasarım hizmeti sağlamak.

Vizyonumuz

Gereksinim analizinden doğrulanmış ürün aşamasına kadar geçen sürecin her adımında görev alan, kablaj tasarımı ve üretimi gerçekleştiren, yerli savunma sanayinin önde gelen kuruluşlarından biri olarak; Şirketimizin 10. kuruluş yıldönümü olan 2024 yılında, Otomotiv, Savunma Sanayii ve Havacılık sektörlerinde, yenilikçi çözümlerle, dünyanın en iyi kablaj sistem üreticilerinden biri olmak.

2014 YILINDAN BU YANA HİZMET VERMEKTEYİZ